سیستم برنا در سمینار آزمون عملکردی ریه

سیستم برنا در سمینار آزمون های عملکردی ریه

سمینار ” آزمون هاي عملكردي ريه” در تاریخ پنجشنبه مورخ ۲۰/۱۰/۹۷ در سالن آمفی تئاتر هتل هما ۱ وبه همت مركز تحقيقات ريه دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید.

بیماری های مزمن کلیوی کودکان چالش ها و مراقبت ها

سمینار بیماری های مزمن کلیوی کودکان چالش ها و مراقبت ها

سندرومهای پارکینسونی: تشخیص و درمان

سمپوزیوم سندرومهای پارکینسونی: تشخیص و درمان

برای نخستین بار از محصول جدید شرکت برنا در همایش “سندرومهای پارکینسونی: تشخیص و درمان” رونمایی شد. در این سمپوزیوم از سیستم نظرسنجی با موبایل جهت تعامل بیشتر با مخاطبین، استفاده گردید.

پرسشنامه برنا

برنامه تلویزیونی

یکی از کاربردهای جذاب سیستم نظرسنجی برنا برگزاری مسابقات تلویزیونی یا برنامه تلویزیونی می باشد. این سیستم با قابلیت جمع آوری سریع نظرات افراد حاضر در جلسه می تواند تاثیر بسزایی در برگزاری برنامه های تلویزیونی داشته باشد.

سیستم نظرسنجی برنا

سیستم پاسخگویی مخاطب ARS

سیستم پاسخگویی مخاطب یا Audience Response System که به اختصار ARS نیز نامیده می شود، یک ابزار جهت درگیر کردن مخاطب در جلاسات، سخنرانی ها و کلاس های درس می باشد. این سیستم در نظام آموزشی کاربردهای بسیاری دارد و با نام Student Response System و سیستم پرسش و پاسخ شناخته می شود.

کلاس هوشمند

مدرسه هوشمند

مدرسه هوشمند یک مفهوم جدید در آموزش و پرورش است. در حال حاضر ما در عصر هوشمند زندگی می کنیم، به طوری که سیستم آموزشی ما نیز به سوی هوشمند شدن می رود. استفاده از تکنولوژی یادگیری الکترونیکی و آموزش هوشمند یک ضرورت در عصر ماست.